Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Doufám, že zde nejsem jediný milovník Marvelu. Marvel Worldwide, Inc., dnes známé také jako Marvel Comics, je americké komiksové vydavatelství spadající pod společnost Marvel Entertainment, kterou od roku 2009 vlastní kolos The Walt Disney Company. Společnost byla založena roku 1939 jako Timely Comics. A nyní vlastní snad nejvíce hrdinů vůbec. IronMana, Capitana Americu, Hulka, Thora, Spidermana, Lokiho a mnoho dalších superhrdinů…
Za pár měsíců představí Marvel svou novou hrdinku, která by měla konkurovat Wonder Woman od společnosti DC, tak uvidíme zda bude film konkurence schopný, protože DC se filmy poslední dobou opravdu daří.

Nyní se ale pojďme věnovat tapetám, které jsme si pro vás dnes připravili. Vybrali jsme vůbec ty nejlepší, které by mohli zdobit váš iPhone, doufáme, že si vyberete.

Jak tapetu stáhnout do iPhonu?

Vyberte si v galerii tapetu která se vám líbí, podržte na ni prst a stiskněte “Uložit obrázek”. V případě že se vám forografii uložit nedaří, klikněte na odkazy pod forografiemi a postup opakujte.

Jak tapetu nastavit?

  1. Odemkněte svůj iPhone nebo iPad
  2. Jděte do Nastavení
  3. Klikněte na Tapeta
  4. Zvolete: “vyberte novou tapetu” 
  5.  Vyberte fotografii

 

V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ S TAPETAMI NÁM PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ POD TENTO PŘÍSPĚVEK! Nezapomeňte vyplnit e-mail, abychom vám mohli pomoci. Děkujeme. MA.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.