Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nesponzorovaný příspěvek…


Dnes, 1.prosince si lidé po celém světě připomínají osudy všech, kteří zemřeli na AIDS či se nakazili virem HIV. Právě na dnešní den totiž připadá Světový den boje proti AIDS. Apple se touto problematikou nezabývá jen jeden den v roce. Snaží se jí pomáhat i prodejem edice PRODUCT(RED) a dalšími projekty. Na dnešek si však jablečný gigant připravil něco trochu speciálnějšího.

Pokud jste se rozhodli si dnes udělat výlet do některého z oficiálních Apple Storů, např. do sousedního Německa, máte jedinečnou možnost vidět nad obchodem svítit ne bílé, ale červené jablečné logo. O jablečné logo však nejde. V dnešní den se Apple rozhodl podpořit světový boj proti AIDS i finančně. Takže za každou platbu během 1-7 prosince, která bude provedena pomocí Apple Pay, půjde 1 dolar na účet produktů RED.

V příštím roce se pak můžeme těšit na přebarvené iPhony XS a XS Max do červeného kabátku. Tento krok nejen pomůže vybrat nějaké peníze, ale také zvýší o celém projektu větší povědomí a podpoří jej.

Jak jsme již zmínili, část utržených peněz z RED putuje do fondu boje proti AIDS. S tím Apple začal již v roce 2006. Do letošního roku se mu podařilo proti boji vybrat neuvěřitelnou částku 600 milionů dolarů. Úžasné na tom je to, že celou třetinu, tedy 200 milionů dolarů, přispěl právě jablečný gigant.

Pokud se však do žádného Apple Storu nedostanete,  můžete se alespoň v galerii níže pokochat červeným nakousnutým jablíčkem, které dnes svítí po celém světě.

ČERVENÉ LOGO – galerie


Zdroj: 9to5mac

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.