Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pokud máte přebytečné tři miliony, můžete si toho koupit hodně. Třeba nové BMW M4 a nebo sbírku nerozbalených iPhonů. Apple uvedl na americký trh celkem jedenáct generací jablečných telefonů. Jednotlivých modelů je ovšem více. Kromě pokračovatelů původního iPhonu z roku 2007 jsme se dočkali i větších mazlíčků, které měli přídomek Plus a dočkali jsme se i levnějších modelů. Loni společnost dokonce představila vrcholné provedení iPhonu s označením X.

Pokud nebudeme počítat různé paměťové varianty, na trhu se objevilo během 12 let celkem osmnáct modelů iPhonů. To je oproti konkurenčním značkám velmi směšné číslo, ovšem kultovní značka jako je právě Apple nemusí představovat ročně 10 modelů smartphonů. Prodejce sbírky iPhonů cílí na fajnšmekry.

Celkem 18 iPhonů

Jeho sbírka kterou prodává za necelé tři miliony je tvořena 18 iPhony: iPhone 2G (8 GB), iPhone 3G (8 GB), iPhone 3Gs (8 GB), iPhone 4 (8 GB), iPhone 4s (16 GB), iPhone 5 (64 GB), iPhone 5s (16 GB), iPhone 5c (8 GB), iPhone 6 (32 GB), iPhone 6 Plus (16 GB), iPhone 6s (16 GB), iPhone 6s Plus (16 GB), iPhone SE (16 GB), iPhone 7 (32 GB), iPhone 7 Plus (128 GB), iPhone 8 (64 GB), iPhone 8 Plus (64 GB) a iPhone X (64 GB).

Většina jablečných miláčků ve sbírce je v černé barvě. Později pak u novějších modelů ve vesmírně šedém provedení. Výjimkou jsou jen model 5c, který je v modré barvě a 7 Plus, který pochází z limitované edice  (Product) Red

Už jen z výčtu přístrojů, přestože nejde o vrcholné paměťové varianty, lze odvodit, že jejich cena nebude rozhodně nízká. Například první generace iPhonu je sběratelsky ceněným kouskem, který se na ebay denně prodává za statisíce korun.

Součástí této sbírky je i podsvícená vitrína ve tvaru loga Applu a dotyčný si jí cení téměř na 100 000 eur. Za tuto cenu si můžete koupit dům, ojeté ferrari nebo nové BMW či nový Mercedes.

Musím říct, že se mi tato sbírka líbí a rozhodně bych byl rád, kdybych jí měl u sebe v domě. Ovšem i kdybych měl 3 miliony korun, asi bych je za tuto sbírku nedal. Ale je to rozhodně zajímavá investice, protože za několik let bude její hodnota ještě daleko vyšší.

Zdroj: MobiliDnes

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.