Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Před nedávnem Apple vydal iOS 11.4.1, který způsobil řadě uživatelům velké problémy. Nemohou totiž aktualizovat aplikace z App Storu. Pokaždé když se totiž o aktualizaci pokusí, vyskočí na ně hláška „Nelze nainstalovat  —- . Tato aplikace nebyla nainstalována z App Store a musí být přeinstalována ručně.“ Uživatel následně dostane možnost vybrat si, buď aplikaci smaže ze svého iPhonu a nebo jí ponechá neaktualizovanou.

“Nezle se připojit k App Storu”

Dalším trochu méně závažnějším problémem pak je chybové hlášení “Nezle se připojit k App Storu”. Hláška se zobrazuji při hledání aplikací. Dalším problémem jsou pak pády a nebo zamrzávání aplikací. Jako jediné řešení se jeví použití VPN.

Otázkou však stále zůstává, co tuto chybu způsobilo. Podezřelá je aktualizace zabezpečení, uvedená pod položkou Wi-Fi. Měla zabránit tomu, aby se škodlivé aplikace „vymanit ze svého sandboxu” – evidentně ovšem způsobila daleko větší problém.

Nad iOS 11.4.1 stále visí ve vzduchu spoustu otázek. Uživatelé totiž skákají radostí, protože se jim výdrž baterie telefonu značně prodloužila, ovšem Apple se o této funkci ve svých poznámkách vůbec nezmiňuje.

Pokud jste na svém iPhonu či iPadu aktualizaci na iOS 11.4.1 prozatím neprovedli, doporučujeme počkat na vydání opravné verze – mohou se objevit i jiné problémy.

Váše zařízení s iOS 11.4.1 problém postihnout nemusel. Je zde ovšem velké procento uživatelů u kterých tento problém nastal. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.