Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pokud někteří z vás sledují na Twitteru Georgeho Takeiho, nejspíš víte, že není úplně největším fanouškem prezidenta Donalda Trumpa. Nyní pro zábavu nás všech, nacpal celou svou nenávist do “hry”, která využívá rozšířenou realitu. Jmenuje se House of Cats a umožní vám něco, co byste nejspíš nečekali.

Aplikace byla vytvořena díky spolupráci se společností BMAD v Montrealu. Uživatelé si mohou pohrát se zvířátky jako je Trumpy Cat, Meowlania, Vladdy Putin a Lil ‘Rocket Pug. Můžete dokonce přidat i své vlastní hlasové nahrávky, přenést si zvířátko třeba do obýváku i si s nimi pořídit fotky.

Když jednou poklepete na Trumpy Cat, začnou se přehrávat různé nahrávky hlasu Donalda Trumpa z těch nejhorších projevů jaké kdy měl. Když se Georgeho Takeiho novináři ptali na to, jakou měl inspiraci pro vývoj tohoto neobvyklého konceptu, řekl: “Internet miluje kombinaci politiky a koček.”

House of Cats stojí 99 centů, ale po jejím spuštění je v plánu placené předplatné. Některé ze zisků aplikace pak půjdou do Refugees International.

Pokud vás House of Cats zaujala a dostali jste chuť mít svého domácího Donlada – podívejte se na oficiální stránky aplikace houseofcats.com

Jak aplikace vypadá?!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.