Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Odolná skla Gorilla Glass jsou mezi uživateli velmi oblíbená. Nyní byla nová technologie Gorilla Glass 6 zlepšená tak, že by měla údajně vydržet i 15 pádů z výšky jednoho metru. Díky tomu se tak stává dvojnásobně odolnější než předchozí generace.

Gorilla Glass na iPhonech?!

Momentálně nemáme úplně jasnom jaký vztah mezi sebou má Apple a Gorilla Glass. Přestože všechny iPhony na své přední straně nosí právě skla od Gorilla Glass, odstranila společnost Apple z neznámého důvodu všechny odkazy na stránky společnosti.  Zda tedy spolupráci mezi nimi přetrvává nebo ne, není prozatím známo. To ovšem nemění nic na tom, že iPhone chrání Gorilla Glass. Nejde navíc výlučně jen o přední stranu, u řady modelů jde i o samotná záda telefonu.

Firma Corning včera představila již šestou generaci a tu vyvinula právě z důvodu lepší výdrže telefonu při pádu. Po řadě výzkumů vědci v Corningu zjistili, že lidem telefon spadne průměrně sedmkrát do roka.  Já jsem tedy výjimky – mně spadne tak 7 krát do měsíce. 

Aby tedy našli vhodné řešení, rozhodli se, že novou technologii navrhnou tak, aby vydržela až 15 pádů z výšky jednoho metru. Tak by měla obrazovka telefonu přežít alespoň 2 roky bez obav poškození. Zní to naprosto průlomově, ovšem reálné výsledky ukáže až praxe!

Prozatím není známo na jakých iPhonech poprvé tuto generaci skel uvidíme. Jestliže Corinig rozjel masovou výrobu již před včerejším oznámením, jistá šance tu je. Bylo by skvělé, kdyby se to podařilo a my budeme společnosti držet palce!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.