Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Často jablíčkáři říkají, že si kupují drahé iPhony, protože nejsou tak bohatí, aby si každý rok museli kupovat nový telefon. Je však důležité si uvědomit, že ani iPhony nejsou dokonalé a občas se něco nepovede. Podle nejnovějších testů, které udělala společnost Blancco, zabývající se bezpečností dat, je více než každý pátý iPhone 6 alespoň jednou v servisu. Naopak vedle nejnovějších modelů s velmi nízkou poruchovostí si vede velmi dobře iPhone 5S.

Poruchovost iPhonu 6S je šestnáctiprocentní. Nižší procentuální šanci poruchy pak mají modely 6S Plus, 6 Plus, 7 a 7 Plus –  7-9 procent.  Za nimi je hned iPhone 5S. iPhone z roku 2013, poslední ze série „malých“ top smartphonů této značky, má šanci na poruchu pouhých pět procent. Na to, že se jedná o 5 let starý model, je to naprosto fascinující číslo a je jasným důkazem toho, že se prostě povedl.

iPad Air 2 překvapil!

Tabulkám pak vedou model iPhone X, 8 plus a iPad Air 2, které se porouchávají jen ve čtyřech nebo třech procentech případů – což je velmi dobré číslo. Ovšem výsledky jsou trochu zavádějící u nejnovějších zařízení a to právě proto, že jsou nová a na trhu nejsou ani rok. Jejich poruchovost se tedy teprve může ukázat.
Výše zmíněný tablet je také starší zařízení z roku 2014 – iPad Air 2 – a tři procenta poruchovosti je úžasné číslo. Je tedy vidět že iPad Air je společník na dlouhá léta.

iPhone 6 si „vítězství“ vysloužil dvěma případy, kterému poškodily pověst. Ten hlavní se týká zpomalování telefonu ve verzi iOS 10.2.1, které bylo vyvoláno opotřebováním baterie. Apple posléze spustil program, ve kterém zdarma akumulátory v telefonech měnil. Samotný iPhone 6 měl pak drobné problémy s baterií i krátce po uvedení na trh.

Na graf se můžete podívat zde:

Zdroj pro tento článek se stal server iDnes.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.