Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Společnost Apple dělá v posledních letech všechno pro to, aby udělala z iPadu plnohodnotný počítač pro běžné uživatele. Stále je však několik důležitých desktopových aplikací, které zůstávají na počítačích a do iOS se nechystají. Možná ostatní trochu popostrčí Adobe. Společnost totiž konečně spouští plnou verzi oblíbeného programu Photoshop na iPad. Zpráva ještě není oficiální, podle všeho by ji však vedení Adobe mělo zveřejnit do konce října tohoto roku.

Adobe má plnou verzi Photoshopu pouze pro PC a Mac. Před pár lety by to možná stačilo, ovšem dnes je to opravdu málo. Pro iOS sice existuje také Photoshop, ale pouze osekaná verze Photoshop Express. S tím ovšem Adobe na trhu v žádném případě nemohlo uspět, protože programy jako například  Affinity Photo zvládali několikanásobně více věcí na které osekaný Phostohop prostě neměl.

Podívejte se jak vypadá Affinity Photo na iPadu

Dle vedoucího Creative Cloud od Adobe, Scotta Belskyho, uživatelé v oblasti médií a zábavy dávají stále častěji přednost tabletům před klasickými stolními počítači. A to je právě jeden z důvodů, proč se Adobe pro tento krok rozhodlo.

Těžko ovšem říct, jestli Photoshop uspěje i se svou cenovkou. Pokud za něj totiž bude chtít podobnou sumu, jakou chce za desktopovou verzi, podle expertů nemá šanci na úspěch. Na App Storu se totiž nachází aplikace, které zvládají to samé co Photoshop s cenou třeba 400CZK.

Pokud byste se přece jen rozhodli pro nějakou alternativu, můžeme vám doporučit Affinity Photo, které si můžete stáhnout na tomto odkazu

Zdroj: theverge.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.