Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V TOMTO ČLÁNKU JSME SE ROZHODLI VYPNOUT VŠECHNY NAŠE REKLAMY PRO NERUŠENÉ ČTENÍ! Užijte si článek i galerie!

Dnes je Mezinárodní den emoji a proto se Apple rozhodl, že nám při této příležitostí představí novou várku smajlíků, které tento rok dorazí na jablečné platformy. Celkem jde o kolekci ve které se nachází přes 70 emoji které vycházejí z unicode.org. 

Všechny nové Emoji, které Apple dnes ukázal, budou k dispozici ve všech systémech – iOS, macOS a watchOS a přidají se tak ke stovkám Emoji, které jsou již k dispozici. Apple sice neprozradil, kdy spatří světlo světa, ale mohly by vyjít spolu s iOS 12 v září nebo v aktualizaci později v tomto roce.

V galerii níže se můžete podívat na to, jak mohou varianty smajlíků vypadat! 

To ale z daleka není všechno. Apple také představil zvířátka a ovoce. Musím říct, že mě mile překvapilo emoji klokana. Zrovna nedávno jsem totiž seděl v restauraci a (teď mě možná budou někteří nenávidět) jedl klokaní koláček. Chtěl jsem k popisku na Instagram přidat i smajlíka klokana, abych příspěvku dodal tu správnou šťávu – a jediné co mi zbylo bylo přidat emoji koláčku. Nějak jsem to sice přežil, ale jsme rád, že Apple myslel i na klokany a tak příště bude můj příspěvek ještě víc cool.

Nerad bych však zapomněl na ostatní důležitá zvířátka. Objeví se také papoušek, humr nebo třeba páv. Těšit se můžeme třeba i na mango…

V galerii níže se můžete na nové přírůstky podívat! 

– Na konci článku se můžete podívat na všechny emoji, které Apple ukázal mediím. 

Vedení je nově Memoji?!

Možná že jste si mysleli, že je to k dnešnímu dni smajlíků všechno, to je ovšem omyl. Apple si připravil další drobnost.  Předělal totiž stránku Apple.com (vedení společnosti). Místo fotek nejvyšších představitelů Applu tu nyní najdeme jejich vlastní emotikony.

Podívat se tedy můžeme na animovaného Tima Cooka nebo třeba Johnyho Iveho. Neuvěřitelná na tom však je ta podoba, no posuďte sami. Tato funkce dorazí v září s příchodem iOS 12 na iPhone X. Pokud tedy iPhone X nemáte, tohle je jeden z mála důvodů, proč si jej vůbec koupit. Můžete mít vlastní emotikonu, a to je super… nebo ne?

Galerie

V galerii kterou najdete níže se můžete podívat na všechny smajlíky, které Apple dovolil médiím publikovat. 

Zdroj: appleinsider.com a Apple.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.