Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple prostě jednoznačně žije v budoucnosti o tom není pochyb! Léto totiž teprve začalo a jablečná společnost již teď studentům nabízí zajímavé akce  v rámci projektu Zpátky do školy. Podobně jako v minulých letech se to týká hlavně vysokoškoláků. Ti totiž podle společnosti dokáží využívat Apple zařízení opravdu naplno. Hlavně studium na vysoké škole v USA není úplně nejlevnější, takže jsou někteří studenti rádi, že ušetří nějaký ten dolar.

Mac i iPad

Studenti tedy nyní mohou koupit počítače Mac za zvýhodněné ceny a k tomu dostanou zcela zdarma oblíbená sluchátka Beats, které si mohou sami vybrat a to včetně nejnovějších miláčků  Beats Solo 3. Pokud si studenti za zvýhodněnou cenu koupí iPad, mohou si vybrat mezi sluchátky Powerbeats 3 nebo Beats X. Oblíbenější jsou ale bezpochyby Beats X.

Dále studenti mohou ke všem zakoupeným zařízením využít slevu 20% na prodlouženou záruku Apple Care ( tedy prodloužit si záruku na dva roky ). Všechny tyto akce nechá Apple běžet až do 25. září, takže si studenti mohou svůj nákup prozatím pořádně promyslet.

Na závěr bych rád dodal, že spustit tuto akci na začátku léta není tak nesmyslné, protože některé vysoké školy začínají s vyučováním již v srpnu. Akce tedy nakonec nepůsobí v červenci tak nesmyslně. Na stránky, které Apple kvůli akci vytvořil se můžete podívat na tomto odkazu. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.