Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple má letos opravdu napilno. Podle všech prozatím dostupných informací nás chce totiž zaplavit novým hardwarem ze všech svých oblastí. Dočkáme se tedy nových počítačů, iPadů, iPhonů a co je důležité i čtvrté generace jablečných hodinek, která má přinést poměrně významné novinky. Jednou z nich by měl být daleko větší displej. Jak by mohly letošní Apple Watch vypadat naznačuje Benjamin Geskin, na renderech, které můžete vidět níže.

Analytik Ming-Chi Ku

Když tyto hodinky navrhoval vycházel především z informací od známého analytika Ming-Chi Kua, podle kterého má mít letos menší model hodinek úhlopříčku 1,57″ a větší verze jablečných kukaček 1,78″.

Podle designera však bude tělo hodinek stejně velké, ovšem jako u iPhonu X si Apple pohraje s rámečky okolo displeje a mělo by dojít i k zaoblení hran. To by mělo přidat hodinkám na jejich eleganci.

Od hodinek můžeme kromě jiného očekávat také daleko větší baterie s větší kapacitou a vylepšeným senzorem tepové frekvence. Rozloučit se však můžete s oblíbeným mechanickým tlačítkem, které bylo prozatím nedílnou součástí všech Apple hodinek. Tlačítko totiž nahradí dnes velmi moderní senzor s  haptickou odezvou.

A cena…

S cenou to však tak veselé nebude. Nízká cenovka Apple Watch Series 3 příjemně překvapila nejednoho uživatele. U nové verze se však s takovou cenou nedá  počítat. Pokud Apple opravdu přinese všechno co se očekává, měla by být cena vyšší. Nebude se jednat o žádné enormní částky – předpokládaná cenovka je kolem  13 – 15 tisíci – samozřejmě však záleží na materiálu.

Nových hodinek se dočkáme nejspíše v září společně i s novými iPhony.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.