Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple Store v kalifornském Fresnu měl ve čtvrtek špatný den. Skupinka mužů vykradla za méně než minutu před očima všech mobily a notebooky – za v přepočtu 600 000 korun. Zloději odnesli celkem 26 produktů, macbooky, iPhony 6,7,8 a X. Jak jsme již zmínili, celková škoda je tedy vyčíslena na bezmála 600 tisíc korun.

Muži měli sice zakryté tváře kapucí a šátky, ovšem podle místní policie se jedná o známé firmy, pět mladý mužů ve věku 16 až 18 let, kteří před měsícem vybílili Apple store v San Luis Obispo.

Čtyři muži vešli do obchodu a bleskovou rychlostí začali sbírat vystavené produkty a přetrhávat dráty, které produkty držely připevněné ke stolu. Pátý z mužů čekal v autě před obchodem. Cestu z obchodu se jim snažil zablokovat jeden z odvážných zákazníků, kterého následně při odchodu povalili na zem, naštěstí se mu nic nestalo.

Fotografie z bezpečnostních kamer

Díky bezbečnostním kamermám, které v Apple Storu jsou se na celou situaci můžem podívat tak, jak jí jedna z kamer zachitila. Je vidět, že si muži velmi dobře před příchodem do obchodu rozdělili role. Dva se totiž okamžitě vrhli na iPhony, které jsou blízko u vchodu a další dva začali sbírat MacBooky u třetího stolku.

V komentářích pod videem, které můžete najít níže, se velký počet uživatelů rozohňuje nad tím, že se nikdo ani nepohnul. Rádi bychom proto podotkli, že sám Apple říká, aby se zákazníci ani personál nepokoušeli zastavit zloděje. Prý mají všude bezpečnostní kamery a policie už se o padouchy postará sama.

Video z bezpečnostních kamer

Zdroj: MobiliDnes

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.