Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naprosto drtivá většina jablečných fanoušků miluje ten pocit když otevře MacBook Air nebo Pro a na zadní straně se rozsvítí logo Applu, které vypadá naprosto úžasně. Nejnovějšího Macbooku se tato skutečnost stejně jako iPhonů bohužel netýká.  U iPhonu by mohlo logo sloužit jako notifikační dioda, což by uvítala většina majitelů iPhonů nebo iPadů. Pokud toužíte po svítícím jablíčku na vašem jablečném telefonu, máte v zásadě dvě možnosti.

  1. Koupit The Unlockr za cca 800 korun, namontovat jej do svého iPhonu a doufat, že to váš telefon přežije.
  2. Nebo si koupit ochranný kryt na eshopu Svítící Jablíčko .cz

Eshop Svítící Jablíčko totiž nově nabízí speciální ochranný kryt pro iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 7 plus, iPhone 8 plus a iPhone X, který můžete pořídit díky MilujemeApple.cz jen za 890 Kč, původní cena v předprodeji je 990Kč! Předprodej odstartoval dnes o půlnoci! Pokud zadáte v košíku “sleva10” dostanete 10% slevu

Doba dodání v předprodeji je podle eshopu 15-30 dní!

Kryt jsme již vyzkoušeli!

Protože naše redakce s eshopem “Svítící Jablíčko” spolupracuje, již jsme dostali možnost kryt otestovat. Funguje báječně. Abych se přiznal, měl jsem strach, že svítící jablíčko bude vybíjet baterii telefonu, ovšem vůbec tomu tak není. Výrobce uvádí, že kryt může za 24 hodin “sežrat” cca 5% baterie, já jsem ovšem nezaznamenal žádný pokles baterie a telefon mi vydržel klasicky jako vždy až do večera.

Výhodou je také decentnost jablíčka, které nesvítí tak markantně jako typický  The Unlockr, který doslova oslňuje. Pokud je tma, jablíčko svítí překrásně, když světlo, působí díky odrazu a světlu naprosto elegantně, daleko více než normální iPhone.

Co se týká ochrany, kryt je bezva. Jsem osobně zvyklý na oficiální kryty od Applu, tudíž za ně běžně dám cca dva tisíce korun. Kryt za 990 korun s ještě svítícím jablíčkem byl podle mého obyčejný šunt, ovšem vůbec tomu tak není, kryt je měkký a sám o sobě i bez svítícího jablíčka působí velmi elegantně. Mně osobně se nejvíce líbil kryt červený, který jsem si také nechal. Nepoužívám jej každý den do práce, ale když jsem doma a nebo jdu jen na pracovní schůzku, rád si jej vezmu sebou.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.