Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dva nové iPhony se dostali tento víkend do prodeje, ale fronty na něj nebyly tak dlouhé, jako u předchozích spuštění.

Investoři a analytici se ptají: Čekají fanoušci Applu na to, až se zveřejní iPhone X ? iPhone X bude nejdražší a technologicky vyspělejší iPhone, který dorazí do obchodů 3. listopadu.

Wamsi Mohan, analytik společnosti Bank of Amerika Merrill Lynch, uvedl ve své zprávě zveřejněné v pondělí, že je příliš brzo na to, aby se dalo říct, jestli je iPhone 8 hit. Zatím jsme neviděli iPhone X,

“Naše sledování dostupnosti naznačuje, že poptávka po iPhone 7/7 Plus byla v letošním roce mírně vyšší, ale to jen díky odložení spuštění nových iPhonů, kde čeká spousta zákazníků, kteří si objednají iPhone X” napsal Mohan

Apple zatím nic neřekl o prodeji iPhone 8, s výjimkou čipu od generálního ředitele Tima Cooka, který na pátečním zahájení “nemohl být šťastnější”.

Slabá poptávka po iPhone 8 by znamenala, že když Apple začne prodávat iPhone X, bude se prodávat hodně. V pondělí analytik společnosti KGI Securities Ming-Chi Kuo odhadl, že předběžná poptávka po iPhone X by mohla dosáhnout 40 – 50 milionů kusů a to až do poloviny příštího roku.

Zdroj: businessinsider.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.