Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

iOS 11 je plný funkcí, ale v návaznosti na zprávy o několika chybách by jste měli aktualizaci iPhone odložit. Nyní to nevypadá jako nejmoudřejší krok.

Nová zpráva od mobilní bezpečnostní firmy Wandera odhaluje problém – iOS 11 = zabiják baterií.

Uživatelé iPhone a iPadu našli konkrátní důkazy, že iOS 11 rychle vybíjí baterii. Wandera dělala test, kde sledovali 50 000 uživatelů iPhonu a iPadu.

Životnost baterie po upgradu na iOS 11 se zhoršuje dvakrát více než u iOS 10.

“Jinými slovy, míra úbutku baterie je u iOS 10 0,006958 % za sekundu a pro iOS 11 0,01739 % za sekundu.” vysvětluje zpráva Wandery.

Wandera naznačuje, že uživatelé, kteří jsou negativně ovlivnění touto aktualizací se pokoušejí vyřešit příčiny úbytku baterie. Nejpravděpodobněji zastavením aplikací na pozadí nebo vypnutím lokalizační služby.

Ale Wandera si uvědomuje omezený potenciál těchto možností: “Režim s nízkým  výkonem může být tou nejlepší volbou, dokud Apple nepublikuje nové aktualizace.”.

Někteří nováčci iOS 11 se snažili dosáhnout zlepšení tím, že obnoví telefon do továrního nastavení, ale je tu chyták. Nemůžete obnovit telefon do továrního nastavení a poté obnovit ze zálohy, musíte telefon používat jako nové zařizení. To znamená ztrátu všech aplikací, dat a nastavení.

Jak to tak vypadá o iPhone 8 a iPhone 8 Plus žádné zprávy nejsou, takže tato “vybíjená baterií” nejspíše zasahuje pouze předešlé generace iPhonu.

Zdroj: forbes.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.