Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Po zveřejnění iOS 11 včera společnost Apple sdílela novu sérii videí na YouTube, která podotýká na zcela nový design aplikace AppStore, Všechny čtyři videa vyzdvihují nové funkce a možnost iOS 11 AppStoru.

Primární video jednoduše zdůrazňuje nové funkce AppStoru, včetně nového rozhraní založeného na kartách, které vám pomohou nalézt nejnovější a nejpopulárnější aplikace.

Každý den na kartě Dnes v novém obchodě s aplikacemi se budou zobrazovat užitečné tipy a triky, pečlivě vytvořené seznamy a aplikace nebo hra dne.

Následující tři videa vyzdvihují konkrétní věci ze sekce Dnes. Je zde jedna propagace pro “quest for fire kicks”, další pro Monument Valley a třetí pro “a grat night of karaoke at home”.

AppStore v iOS 11 nabízí řadu vylepšení, včetně úplně nového rozhraní se zaměřením na denní obsah a návrhy kurátorů. Díky iTunes na pracovní ploše, který již nenabízí přístup do AppStore, je iOS 11 jediný způsob, jak objevit aplikace a zdá se, že se Apple ujistil, že si uživatelé nemají důvod stěžovat.

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.