Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple použil bezdrátové nabíjení jako vlajkovou loď při odhalení nejnovějších telefonů iPhone X a iPhone 8. Pro zákazníky, kterým ale nevadí používání kabelu byla také zlepšena baterie.

iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X podporují rychlé nabíjení. Můžete za 30 minut nabít telefon z 0 na 50 %. Potřebujete ale mít USB-C nabíječku od Applu a Lightning cable, které se prodávají samostatně.

Na stránce s technickými specifikacemi Apple uvádí, že jak baterie iPhone 8, tak i iPhone 8 Plus mohou být nabity za půl hodiny, pokud je začnete nabíjet s prázdnou baterií.

Životnost baterie iPhone 8 je zhruba stejná jako u iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Při plném nabití vydrží baterie při prohlížení internetu 12 hodin na iPhone 8 a X, a až 13 hodin na iPhone 8 Plus.

Chcete-li však využít výše zmíněný Lightning cable, musíte si pořídit USB-C nabíječku, jelikož pouze ta podporuje rychlé nabíjení.

Apple prodává tři typy USB-C nabíječek – 29W, 61W, 87W. Ceny se pohybují okolo 49 – 79 dolary.

Apple nezveřejnil konkrétní čísla o nabíjení, takže není jasné, zda-li i nejlevnější model 29W je schopný dobít telefon na 50% za 30 minut.

Apple vždy varuje před tím, že skutečná doba nabíjení se může lišit v závislosti na využití vašeho iPhone a tím pádem může nabití na 50% trvat déle než 30 minut.

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.