Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Během víkendu jsme vám poskytli pohled na některé z nových funkcí, které přicházejí do iOS 11. Jeden z nejdůležitějších prvků pro iMessage jsou Animoji, které umožňují odesílání 3D smajlíků se skutečnými výrazy obličeje. Apple však není první společnost, která tento efekt vymyslela. Nová sociální aplikace Polygram již implementovala vlastní verzi reakcí obličejem a na iPhone jí můžete spustit již dnes.

Jedním z charakteristických rysů nového iPhonu bude hloubkoměrný modil fotoaparátu, který dokáže přesněji rozpoznat obličeje. Apple plánuje využít tyto senzory především jako identifikační štítek Face ID.

Tento nový systém bude také použit k tomu, aby dal klasickým iOS emoji život. Apple vytvořil vlastní 3D modely některých emoji, které se budou tvářit tak, jako vy. Tato funkce bude ale dostupná jen pro nejnovější iPhone, jelikož je závislá na 3D rozpoznávání obličejů.

Polygram vypadá trochu jako Snapchat. Můžete pořízovat fotky a přidávat je do svého příběhu. Polygram se ale liší komunikací s ostatními. Polygram analyzuje váš obličej v reálném čase a animuje emoji s nimi., takže přátelé vědí, jak reagujete na jejich příspěvky.

CEO Polygramu Faryar Ghazanfari tvrdí, že tento systém byl testován a funguje hladce na vše zařízeních i pod iPhone 5.

Tradiční technologie rozpoznávání závisí na řadě bodů na obličeji uživatele, které odpovídají předloze. Společnost Polygram vyvinula novou technologii, která analyzuje video na úrovni pixelů, aby umožnila pokročilejší funkce rozpoznávání.

Zdroj: 9to5mac.com 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.