Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsung je nejlepším dodavatelem OLED na světě, o čemž svědčí jeho nedávný Galaxy S8 a Note 8. Proto je naprosto smysluplné, že společnost nabídne Applu OLED displeje pro nadcházející iPhone. Podle znalého analytika společnosti KGI Ming-Chi Kuo je postavení společnosti Samsung, jako jediný dodavatel displejů pro iPhone 8.

Jak si blíží událost, kdy bude představen iPhone 8, není žádná jiná společnost schopna produkovat OLED displeje ve stejném měřítku a konzistenci jako Samsung. S rámečky zahnutými dolů. Displej iPhone 8 bude pravým středem telefonu, takže si Apple nemůže dovolit žádné výrazné odchylky v kvalitě. LG se také vrátila k technologii OLED se svým zbrusu novým V30. Apple se ale obává kvality přepravy. Tato závislost také dovoluje Samsungu řídit ceny displejů, které Apple kupuje.

Kuo odhaduje, že cena za jeden OLED displej je 120-130 dolarů za kus, což je o 45-55 více, než 5,5″ LCD displej pro iPhone 7 Plus. New York Times nedávno oznámil, že cena za jeden iPhone 8 bude přes 1000 dolarů. Určitě v tom hraje roli cena OLED displeje, stejně jako schopnost rozpoznávání obličeje.

Kuo říká, že Apple naléhavě potřebuje najít jiný zdroj OLED, což by pomohlo vyřešit omezení nabídky.

Korea Economic Daily informoval v červenci, že Apple dává přes 2 miliardy dikarů do LG Displays pro zajištění OLED displejů pro budoucí iPhony. Google také zainvestoval do zobrazovací činnosti od LG a Pixel 2 XL říká, že je výrábí LG Mobile a používají se pro LG

Zdroj: theverge.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.