Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Po internetu koluje spousta možných názvů další generace iPhone a lidé si stále nejsou jistí, zda-li se bude opradu další iPhone jmenovat iPhone 8. Včera server 9to5Mac zveřejnil příspěvek, ve kterém citoval čísnké tvůrce, kteří tvrdili, že se další iPhone bude jmenovat iPhone Edition.

Dnes se však na nizozemském webu iCulture objevil úplně nový název – iPhone X

Ve zprávě je uveden “spolehlivý zdroj”, který uvedl nejmenovaný poskytovatel telekomunikačních služeb. Tento údajně spolehlivý zdroj předpovídal 10,5-palcový iPad Pro s přesnými daty uvedení na trh, což by mu mohlo poskytnout větší důvěryhodnost.

Očekává se, že Apple 12. září představí celkem tři smartphony. Dva z nich budou přírůstkové aktualizace na iPhone 7 a třetí bude oslavou desátého výročí iPhone.

Článek také uvádí, že ostatní dva telefony se budou jmenovat iPhone 8 a iPhone 8 Plus, spíše než iPhone 7s a iPhone 7s Plus.

Bohužel ještě není úplně jasné, zda-li se bude další iPhone jmenovat iPhone X, iPhone Edition nebo něco úplně jiného. Existují zde jistá spojitosti, protože nejdražší model Apple Watch byl nazýván Apple Watch Edition nebo také písmeno “X” bylo označeno v deseti macOS verzích.

Dobrá zpráva je, že nemusíme čekat tak dlouho, než zjistíme pravdu. Společnost Apple již potvrdila tuto událost, která se tedy bude konat 12. září v divadle Steva Jobse.

Zdroj: trustedreviews.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.