Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple říká, že iPhone 8 by podle zpráv mohl stát 1000 dolarů a více a mnohým spotřebitelům se to ale nelíbí.

Ve studii, kterou ve čtvrtek zveřejnila reklamní společnost Fluent, jen 13% amerických spotřebitelů uvedlo, že si koupí iPhone 8, pokud je cena vyšší než 1.000 dolarů. Toto číslo klesne na pouhých 8%, pokud cena iPhone vzrostla na údajných 1400 dolarů. Dvě třetiny spotřebitelů uvedly, že iPhone 8, který by mohl stát 1000 dolarů nebo více, je prostě “příliš drahý”. Jen 12% uvedlo, že cena bude správná.

Zprávy se víří měsíce, které naznačují, že Apple v letošním roce pracuje na třech nových iPhonech. Dvě z nich, pravděpodobně známé jako iPhone 7s a iPhone 7s Plus, budou pravděpodobně menší upgrady oproti loňským iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Očekává se, že budou stát přibližně stejně jako loňské telefony, které začínají na 649 dolarů pro iPhone 7 a 769 dolarů na iPhone 7 Plus.

Třetí zařízení, známé jako iPhone 8, je jiný příběh. Očekává se, že toto zařízení přichází s vylepšeným designem s obrazovkou, která téměř pokrývá jeho obličej. Tato obrazovka bude pravděpodobně používat technologii organických světelných diod (OLED), spíše než obrazovky s tekutými krystaly, které Apple použila ve všech předchozích iPhonech. OLED obrazovky obvykle poskytují lepší a jasnější obraz.

Kromě vylepšené obrazovky by iPhone 8 mohl přicházet i s celoplošným designem a předpokládá se, že podpoří bezdrátové nabíjení – další první pro Apple.

Tyto nové funkce a design, společně s dalšími vylepšeními, jako je součást skenování obličeje, by měly zvýšit cenu iPhone 8 na více než 1000 dolarů. A některé zprávy říkají, že by to mohlo znamenat top 1,400 dolarů, v závislosti na tom, co Apple sbalí s smartphonem.

Pro srovnání, iPhone 7 Plus dosahuje výše 969 USD.

Došlo k nějaké debatě mezi fanoušky Apple a kritiky o tom, zda by případná cena iPhone 8 byla příliš drahá. A obecně řečeno, cena $ 1,000 je imaginární čára, kterou výrobci smartphonů nechtějí překročit. Například nejnovější špičkový telefon Samsung, Galaxy Note 8, stojí až 960 dolarů.
Ale v lichém zákrutu, Fluent
, Jehož studie byla dříve hlášena firmou 9to5Mac, zjistila, že i za cenu drahého cenového papíru iPhone 8 nebude stačit k tomu, aby spotřebitelé odvrátili.

Ve skutečnosti 70% těch, kteří v budoucnu hodlají koupit iPhone, nebude ani v budoucnu zvažovat nákup smartphonu od jiného dodavatele, i když je alternativní zařízení podstatně levnější.

“S tak silnou loajalitou a odloženou splátkovou platbou nabízenými každou bezdrátovou službou – spotřebitelé možná nebudou spokojeni s cenovým růstem, ale nakonec budou peníze vyměnit,” píše Fluent ve své studii. Apple očekává, že odhalí nové iPhony Na tiskové události příští měsíc.

Zdroj: fortune.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.