Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stejný zdroj, který včera zveřejnil sestavu displeje iPhone 8 a další, nyní zveřejnil 3D kamerový modul pro nadcházející telefon.

Vždycky s těmito věcmi neexistuje žádný způsob, jak vědět, zda je to pravé, ale s velkou produkcí v plném proudu a mnoha firmami v dodavatelském řetězci, je pro Apple téměř nemožné zabránit úniku součástí v této fázi …

Nejsou zde žádné informace, jen fotografie z dílu. Je však všeobecně očekáváno, že kamery na přední i zadní straně iPhone 8 budou mít 3D funkce. Modul s dvojitou kamerou na zadní straně zařízení bude použit pro aplikace s rozšířenou realitou, zatímco přední kamera bude používat infračervené zařízení k rozpoznání tváře namísto Touch ID.

Asijská zpráva říká, že systém rozpoznávání obličejů iPhone 8 bude pracovat v „miliontinách sekundy“

Včera bylo oznámeno, že systém Apple pro rozpoznávání obličeje bude extrémně rychlý, s dobou odezvy měřenou v milionech sekundy. Zatímco Qualcomm tvrdí, že jeho technologie přinese příští rok telefony Android podobné schopnosti, KGI nalil studenou vodu na tuto myšlenku, což naznačuje, že Apple má dvouletý start.

Bez nutnosti fyzického tlačítka Home v zařízení bezproblémového připojení poskytuje iOS 11 beta informace o tom, jak může Apple zpracovávat přepínání aplikací: pomocí gesta, které se momentálně používá k přístupu k řídicímu centru.

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.