Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Korejská zpráva o displeji Samsung OLED pro iPhone 8 tvrdí, že rychlost rozpoznávání obličeje používaného v přístroji bude měřena v “miliontinách sekundy”.

Všechny poslední zprávy ukazují, že Apple opustil TouchID v novém vlajkovém telefonu a nahradil jej rozpoznáním obličeje jak pro odemknutí, tak pro autorizaci Apple Pay. Přestože se o tom vyjádřily obavy, zdá se, že Apple je úspěšně oslovil …

Jedním z problémů bylo pohodlí rozpoznání obličeje, aby se povolily transakce Apple Pay, kde bude telefon obvykle držen na platebním terminálu ve velmi šikmém úhlu. Systém, který používá společnost Apple, dovoluje identifikaci obličeje i v případě, že je telefon držen horizontálně.

Dnešní zpráva od Korea Herald naznačuje, že rychlost nebude ani problémem.

Nový snímač rozpoznávání obličeje s 3D snímači může hluboce vycítit obličej uživatele v miliontinách sekundy.

Pro danou informaci není uveden žádný zdroj, ale s korejskou publikací a společností Samsung, která vytváří displeje, není těžké odhadnout. Není to přesvědčeno, že společnost Samsung vytváří systém rozpoznávání obličeje, ale společnost může mít informace o celé sestavě displeje.

Očekává se také, že systém bude používat infračervené zařízení, takže pracuje ve tmě a při slabém osvětlení, jak uvádí WSJ.

Technologie snímání hloubky, obecně nazývaná “strukturované světlo”, rozprašuje tisíce drobných infračervených bodů v obličeji nebo jiném cíli.

Čtením zkreslení v tomto poli bodů fotoaparát shromažďuje přesné informace o hloubce. Vzhledem k tomu, že fotoaparát telefonu může vidět infračervené záření, ale lidé nemohou, takový systém by mohl dovolit telefonu odemknout v úplné tmě.

Společnost Qualcomm tvrdí, že její vlastní technologie umožní, aby budoucí telefony Android odpovídaly nebo porazily schopnost rozpoznávání obličeje iPhone 8.

Nejnovější nároky na netěsnosti součástek iPhone 8 ukazují sestavu displeje, doplněnou zářezem pro fotoaparáty a snímače.

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.