Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple právě vydal zbrusu novou beta verzi pro iOS 11. A vy víte, že iOS 11 bude vaším oblíbeným hlavním updatem iOS roku, protože existuje jen jeden rok. Společnost již testovala iOS 11 již několik měsíců. Nezapomeňte, že program beta je zaměřen především na vývojáře pracující na aktualizacích aplikací.

Pořád bych nedoporučoval instalovat iOS 11 na iPhone, který používáte každý den. Změny v systému iOS 11 budou mít nějaký čas na zaplacení vašeho iPhone. A beta verze iOS obvykle vyčerpávají životnost baterie.

Pokud již běží systém iOS 11, přečtěte si aplikaci Aktualizace iPhone nebo iPad na aktualizaci. MacOS High Sierra, watchOS 4 a tvOS 11 také dostaly aktualizaci beta dnes.

Dnešní beta je k dispozici pouze vývojářům, kteří zaplatí 99 dolarů ročně za přístup k novým betasům, vývojovým nástrojům a obsahu. Pokud nejste vývojář, můžete se také připojit k veřejnému beta programu (zdarma). Obdržíte stejnou aktualizaci za jeden nebo dva dny, jakmile Apple zjistí jistě, že beta zařízení nebude zničit.

V tomto okamžiku, pokud máte iPad a každý den jej nepoužíváte hodiny, můžete nainstalovat veřejnou beta verzi aplikace iOS 11 a zjistit, jak vypadá. Na rozdíl od iPhone, iOS 11 drasticky změní svůj iPad.

Aplikace iOS 11 změní váš iPad na tabletu s vyšší kapacitou, neboť můžete v operačním systému přetahovat soubory, ikony aplikací a další. Je zde i dokovací stanice, nový přepínač aplikací a aplikace Soubory, takže můžete spouštět aplikace a spravovat dokumenty mnohem jednodušeji.

A pokud nemáte iPad, většina změn je pod kapotou, počínaje rámcovou architekturou Apple ARKit. Mnoho vývojářů pracuje na aplikacích podporujících ARKit. Měla by podporovat aplikace rozšířené reality v App Store. K dispozici je také kompletně přepracované Centrum pro správu s přizpůsobitelnými klávesovými zkratkami.

Pokud se Apple bude řídit stejným vzorem jako v předchozích letech, iOS 11 bude k dispozici týdně po uvedení nového iPhone. Další iPhone bude pravděpodobně oznámen počátkem září. Pokud nechcete ještě iOS 11 nainstalovat a chcete vidět, jak vypadá iOS 11, napsal jsem náhled nadcházejících změn.

Zdroj: techcrunch.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.