Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přibližujeme-li se k veřejnému vydání iOS 11, Apple včera večer sdílílel řadu nových videoklipů pro funkce iPadu, které přicházejí spolu s nejnovějším softwarem.

Poslední série videí od společnosti Apple, které byly sdíleny v tomto měsíci, představovaly Dwayne ‘The Rock’ Johnson a Siri spolu s iPhone 7. Nejnovější videa přitahují reflektor na nové možnosti, které iOS 11 přináší na iPad a iPad Pro.

Jeff Benjamin sdílel v jeho úplném přehledu 10,5-palcového iPadu Pro, že nový hardware spárovaný s iOS 11 činí mnohem účinnější zařízení než kdykoli předtím.

Jen vězte, že budoucnost je pro majitele iPadu velmi jasná, i když vlastníte jeden ze starších modelů, které budou podporovat systém iOS 11. Aktualizace softwaru zásadně mění, co znamená pracovat na iPadu k lepšímu.

Šest nových videí se zabývá: jak používat nové zařízení Dock, spravovat soubory, být efektivnější při práci s více úkoly, značení pomocí aplikace Apple Pencil v různých aplikacích, skenovat, podepisovat a odesílat dokumenty a jak používat nová gesta pro více dotyků .

Všechna videa mají délku asi jedné minuty a jsou vybavena stejným stylem videoklipu z horní části dolů s jednoduchou narací a hudbou na pozadí. Podívejte se na všechny níže:

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.