Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ARKit je jednou z největších změn v systému iOS 11. Pod kapotou se Apple chystá přeměnit iPhone na velmi schopné zařízení s rozšířenou realitou. Felix Lapalme se podíval na aktivu v balíčku aplikací Mapy, aby zjistil, zda společnost bude využívat rozšířenou realitu pro obousměrné směry.

Dne 22. července prohledal beta verzi systému iOS 11 a našel tuto tajemnou 3D šipku pro aplikaci Mapy:

Možná si myslíte, že Apple použije tuto šipku pro tradiční směrové pokyny na mapě, jako v tradičních navigačních aplikacích. Některý kód vám však říká, abyste si naklonili telefon před tváří, když používáte pokyny pro pěší.

Navíc vypadá, že aplikace Mapy bude používat kamery telefonu. To je hodně indícií pro funkci, která by mohla být dodána s iPhone 8. A když jde o indície, Apple skrývá:

Můžete si vzpomenete na projekt Google Tango. Společnost Google mimo jiné slíbila, že využije rozšířenou realitu, aby poskytla podrobnější pokyny uvnitř muzeí, nákupních center a dalších.

Společnost Apple již oznámila, že plánuje přidat detailní mapy letišť a nákupních středisek v systému iOS 11. iOS 11 a další iPhone se zasílají v září. Takže bych nebyl překvapen, kdyby Apple mluvil o nějaké funkci, která vám umožní projít kolem letiště najít nejbližší kavárnu pomocí rozšířené reality. Bylo by to vypadat jako tato aplikace vyvinutá Andrewem Hartem, vývojářem, který hraje s novými rámci:

Zdroj: techcrunch.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.