Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Steve Troughton-Smith nám včera pomohl dozvědět se více o pravděpodobném uspořádání obrazovky iPhone 8 a od té doby ukázal jeden možný přístup k obnovení symetrie obrazovky. Vytvořil mockup (výše), který ukazuje, jak může být tlačítko Home zobrazeno jako zářez, který odpovídá fyzickému obrázku v horní části obrazovky.

Rychle ukáže, že to není něco, co našel v kódu, ale spíš jen myšlenka, o čem si myslel, že by bylo zábavné hrát si…

Daleko pravděpodobnějším přístupem je to, že Apple zamaskuje nejvyšší zářez pomocí barvy stejné výšky pro informace o operátorovi a tak dále.

Návrhář UX Maksim Petriv vytvořil několik modelů, které ukazují různé přístupy, které by Apple mohl podniknout, aby se vyrovnal s výřezem a jak by to mohlo vypadat v různých aplikacích.

V prvním z nich níže, se ukazuje jedna verze se skrytým zářezem a zaoblenými rohy, na druhé s více plochých rohy na vrcholu, a třetí s tím, co se běžně nazývány viditelné ‚králičí uši.‘

Je třeba poznamenat, že se jedná o viditelné tlačítko Domovské obrazovky na obrazovce, zatímco kód odhaluje, že to může být skryto v aplikacích.

Zde je pohled s některými populárními aplikacemi:

Získali jsme dobrý pocit, jak může vypadat telefon z řady figurín a vykreslování. Nedávno jsme viděli, jak by se mohlo zdát, že by se mohla objevit rudá nová měděná povrchová úprava, video designu v černé barvě, další tři barevné varianty a některé velmi podobné způsoby, jak by společnost Apple mohla nabízet nový telefon.

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.