Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firmware HomePod omylem zveřejněný společností Apple, který replikuje kód zjevně určený pro iPhone 8, je důkazem informací o zlaté minci. Právě včera jsme se dozvěděli, že je pravděpodobné, že bude podporovat ultra-pomalé video zachycení 240fps na 1080p (v porovnání s 720p pro iPhone 7) a další.

Steve Troughton-Smith dnes vykopává kód do virtuálního tlačítka Home …

V tweetu řekl, že kód odhaluje, že tlačítko Home může být změněno na obrazovce a že může být skryté.

Dřívější zpráva KGI naznačila, že spodní část displeje může být omezena na oblast “funkce” podél čáry dotykové lišty na MacBook Pro. Tento kód neodpovídá na otázku s jistou mírou jistoty, ačkoli to ukazuje, že aplikace, které používají dolní tabulátory – a možná stavové lišty – se zobrazí nad tlačítkem Domů. To má tendenci naznačovat, že oblast kolem tlačítka Home může být vyhrazena pro systémové funkce spíše než pro použití aplikace.

Neexistují žádné známky rozhraní API, které by změnilo barvu tlačítka Domů, takže bude nutné zobrazovat tak, aby byl zajištěn dobrý kontrast se všemi barvami pozadí.

Známe některé skutečnosti iPhone 8 home button:

 

  • změní se velikost
  • indikátor může být skryt
  • Žádná API pro změnu barvy
  • Pod ním leží podstavce

 

V následném tweetu dnes Troughton-Smith poskytl výšku a šířku výřezu zakřivených rohů, což umožnilo návrháři Oliverovi Charavelovi vytvořit obrazovku (níže). Informace zobrazené kolem zářezu jsou pouze ilustrativní – zatím neexistují žádné náznaky toho, co Apple plánuje zobrazit tam.

Opět musíme upozornit, že to vše je jednoduše zachyceno v jednom okamžiku, které představuje věci, které lze udělat, spíše než poskytnout nějakou záruku, že popisuje skutečnou funkcionalitu iPhone 8. Ale v tomto okamžiku se zdá, Dát docela dobré řízení

Zdroj: 9to5mac.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.