Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple právě spustil svůj oficiální Instagram @apple. Nejde ale o průměrný firemní účet, protože společnost zde nechce předvádět své vlastní reklamy. Místo toho bude společnost Apple sdílet fotografie pořízené s iPhone.

V mnoha ohledech je tento účet jako přirozené rozšíření reklamní kampaně “Shot on iPhone”. Bez zobrazování iPhone, Apple podporuje iPhone fotoaparát jako perfektní nástroj, pokud chcete, vylepšit své Instagram fotografie.

Každý rok je na různých iPhonech pořízeno více než bilion snímků. Je pravděpodobné, že v každém koutě světa existují lidé, kteří v současné době používají iPhone k natáčení jedinečných fotografií nebo videí. Takže Apple chce využít to a ukázat kreativitu a rozmanitost uživatelů iPhone.

Na základě prvních příspěvků kurátoři, kteří pracují pro @apple, najdou některé fotografie zachycené na iPhone a požádají tvůrce, aby je mohl sdílet a převést na účet společnosti. Apple nepoužívá sám o sobě žádnou fotografii.

Existuje několik zajímavých věcí s účtem. Za prvé, Apple spoléhá na nedávno představený formát galerie, aby představil pět tvůrců najednou. Najdete je na Instagram tím, že přečtete titulky.

Za druhé, společnost používá videa k tomu, aby sdílela několik fotografií najednou, přidala zvukové efekty a rozhovořila tvůrce – ty zvukové kousky připomínají lidi z New Yorku. Apple také sdílí příběhy Instagram se stejným formátem.

Za třetí, Apple používá hashtag  #ShotoniPhone v popisu účtu a pod každým příspěvkem. Je zřejmé, že společnost chce povzbudit lidi, aby používali hashtag, aby se stali symbolem pop kultury. Mnoho populárních účtů Instagram využívá tuto metodu k vykreslení populárních příspěvků, jako například @ihavethisthingwithfloors.

Není to první účet společnosti Instagram společnosti Apple – @applemusic má momentálně 2,2 milionu uživatelů. Viděl jsem také reklamy Apple na Apple Music a Apple Watch na Instagram. Ale je zajímavé vidět Apple vytvoření účtu “Instagram-native”.

Instagram profil najdete na adrese: https://www.instagram.com/apple/

Zdroj: techcrunch.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.