Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple iOS 10.3.3 má problémy, ale zdá se, že na povrchu je to jinak nudná aktualizace ale, ve skutečnosti se zde skrývá zásadní zlepšení.

V oficiálních bezpečnostních poznámkách Apple iOS 10.3.3 je něco překvapivého: iPhony byly zranitelné vůči hackerům, kteří je ovládali prostě přes WiFi. Hack, nazvaný Broadpwn, pochází z čipů Broadcom WiFi (čísla modelů BCM4354, 4358 a 4359) zabudovaných do velké většiny iPhonů (čipy Intel existují v některých variantách iPhone 7 a iPhone 7 Plus).

Samozřejmě, zprávy také otevírají otázky o starších iPhonech.

IPhone 4S (BCM4330), iPhone 4 (BCM4329) a iPhone 3GS (BCM4325) všichni používají Broadcom čipy, ale nikdo nedostane opravu iOS 10.3.3, která by je mohla nechat trvale zranitelná.

Ale není to jen otázka Apple.

Čipy Broadcom BCM4354, 4358 a 4359 jsou také používány většinou významných výrobců zařízení pro Android, včetně HTC, Google, LG a Samsung. To z něj činí globální problém smartphonů.

Ve skutečnosti je problém ještě horší. Společnost Apple veřejně potvrdila chybu, která upozorňuje hackery na všechny ostatní modely. Google udělal záplatu útoku Broadpwn v oficiálním bezpečnostním vydání pro Android a jeho mobilní telefony Pixel, ale nyní je na Androidu, aby se na to včas aplikovali – což se ne vždy děje.

V důsledku toho, i přes nedostatky, tato oprava dělá iOS 10.3.3 zásadní upgrade.

Zdroj: forbes.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.