Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rusko není země, Rusko je životní styl! – Fráze kterou můžete na Facebooku slyšet denně. Věci, které se stávají v této zemi, nám – moderním středoevropanům, připadají spíše jako výňatky z nějakého dobrého science fiction. Do této kategorie můžeme zařadit i událost, která se stala v jedné nejmenované vesnici. Není na ni vůbec nic vtipného, přesto se milovníci černého humoru budou popadat za břicho.

Celý příběh začal naprosto banálně a myslím si že tato žena není jediná, které se to kdy stalo. Prostě si mladá žena chtěla odskočit na toaletu a jak už asi tušíte, jednalo se o toaletu suchou, ve které všechny vyloučené látky padají do jámy v zemi. Kromě exkrementů však žena obohatila tuto jamku o svůj smartphone. Ta se ho však jen tak nechtěla vzdát.

Na pomoc si žena zavolala dva sousedy. Těm za vytažení telefonu slíbila finanční odměnu. A protože se peníze hodí vždy, proč se do jímky plné výkalů a toxických plynů nespustit, že? Po vstupu do jámy však následovalo rychlé vystřízlivění. Nedostatek kyslíku zapříčiněný právě toxickými výpary oba muže velmi rychle semlel a ti následně upadli do hlubokého bezvědomí.

Reakce ženy na sebe nenechala dlouho čekat a když se muži delší dobu nehýbali, zavolala jim na pomoc místního doktora. Asi byste předpokládali, že lékař, u kterého se nějaký stupeň inteligence předpokládá, si každý svůj krok rozmyslí a pokusí se muže zachránit efektivně. Opak je ale pravdou. Doktor se do jímky, která byla nečekaně pořád stejně toxická, spustil také a opět velmi nečekaně po vzoru jeho dvou pacientů zkolaboval.

Pokud se vám to zdá naprosto neuvěřitelné tak nejste sami. Ovšem tento případ, je pravdivý. Život třech lidí za jeden telefon! 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.