Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

iOS je velmi chytrý systém, předpokládám že 3x chytřejší než celý Android a proto počítá snad se vším, co můžete udělat špatně. Ovšem je dobré se těchto chyb vyvarovat, protože díky nedělání těchto chyb vám bude iPhone sloužit déle a bude také déle fit. Pojďme si představit 5 věcí, které na iPhone děláte špatně.

Vypínáte aplikace

To je naprosto nejčastější chyba, které se uživatelé systému iOS dopouštějí. Často se setkávám s tím, že majitel vždy vypne aplikaci hned poté, co v ní například odepíše na zprávu. Vypínáním aplikací si ale výdrž baterie neprodloužíte! Ba právě naopak! Tento fakt potvrdil i samotný šéf softwaru v Applu Craig Federighi.

Necháváte jas na maximum

Občas nás prostě okolnosti donutí k tomu mít jas na našem iPhone naprosto na maximum. Jenže pokud jas po chvilce nesnížíme, velmi se to podepíše na výdrži našeho telefonu.

Tip: Pokud potřebujete dosáhnout maximální výdrže baterie, tak automatický jas deaktivujte a nastavte intenzitu na co nejnižší možnou hodnotu.

Pokládáte telefon displejem nahoru

Pokud jste s dívkou na rande a nebo na pracovní schůzce, je slušnost položit telefon na stůl displejem dolů. Tím se vyvarujete uhýbáním pohledu a odvádění pozornosti k telefonu. Už v iOS 9 Apple představil skvělou funkci, která rozpozná že je displej zakrytý a tak se ani nerozsvítí a utlumí všechny nepotřebné funkce na minimum, čímž zvýšíte výdrž baterie.

Používáte levné Lightning kabely a adaptéry

Originální kabely od Applu jsou známé svou náchylnosti na rychlé opotřebení a také svou vysokou cenou. Proto je pochopitelné, že většina uživatelů raději sáhne po levné alternativě například z aliexpress, když se jim originál po pár měsících zničí. Jenže v tomto případě se skutečně vyplatí investovat, obzvláště pokud vám odejde adaptér nebo prostě jen potřebujete další. Používáním neoriginálního příslušenství se v první řadě vystavujete nebezpečí a v řadě druhé si jím ničíte baterii ve svém iPhonu, která tak rychleji ztratí svou kapacitu, díky čemuž vydrží telefon na jedno nabití méně hodin.

 Nepoužíváte heslo nebo Touch ID

S tím se už zas tak často nesetkávám, ale pokud na svém iPhone nemáte heslo nebo Touch ID, tak mi věřte že budete litovat. Nikdy totiž nevíte, kde telefon necháte a nebo kdo vám ho vezme. Je sice pravda, že ho můžete po krádeži zablokovat přes iCloud, ale mezitím vás může zloděj klidně odpojit a vy s tím už nic neuděláte!  – iPhone je jeho. 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.