Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

iOS 10.3.2 je klamně důležitá aktualizace, ale bohužel se jedná vážný problém – a Apple to právě udělal mnohem horší…

To, co Apple udělal, je to, co normálně dělá po vydání systému iOS: přestala podepisovat předchozí verzi. To znamená, že uživatelé se systémem iOS 10.3.2 již nemohou downgradovat (např. Na systém iOS 10.3.1), protože se na servery společnosti Apple před instalací již nebude dít “upgrade”.

Proč je to problém? Kvůli významu iOS 10.3.2 i jeho problémům.

Jak je vysvětleno v příručce upgradu, iOS 10.3.2 řeší několik závažných bezpečnostních chyb. Ve skutečnosti Apple iOS 10.3.2 bezpečnostní stránka uvádí 23 kategorií exploit s více než 20. souvisejícími s WebKit (neboli procházení v Safari) a dva v iBooks, které vedou k provádění libovolného kódu, který může převzít vaše zařízení.

Takže byste měli nainstalovat iOS 10.3.2, ale stejně budete možná potřebovat odinstalovat jej ihned, protože inovace obsahuje vážný problém s akumulátorem, který může zničit životnost baterie iPhone za hodinu.

Zasažený je iPhone 6, který může ztratit 10-20% během několika minut od odpojení od úplného nabití a poté dostane až na 40%, který ještě zbývá.

Jediný řešení: downgrade na iOS 10.3.1.

Rozhodnutí společnosti Apple zastavit podepisování iOS 10.3.1 způsobuje mnoho problémů. Ti, kteří jsou obezřetní kvůli problému s akumulátorem, nebudou nyní vyzkoušet aktualizaci a získat kritické opravy zabezpečení kvůli chybějící únikové cestě, pokud jsou ovlivněny. Zatímco ti již postižení na iOS 10.3.2 již nemohou downgradovat a uniknout – skvělé.

Ale je tu nějaká dobrá zpráva: iOS 10.3.3 nemusí být daleko.

Dnes Apple vydala iOS 10.3.3 beta six pro vývojáře i veřejnost. To je neobvykle vysoký počet beta verzí pro menší bodové vydání (někteří nemají beta testování vůbec) a navrhuje, že Apple ví, že je důležité mít tuto aktualizaci správnou. Jistě jedna z věcí na jeho hit listu je řešení problémů s bateriemi iOS 10.3.2.

Zdroj: forbes.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.