Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Je naprosto jasné, že až se začne prodávat nový iPhone 8, tak v něm bude nainstalovaný iOS 11, který už máme momentálně k dispozici. Co nám ale Apple tímto systémem prozradil o novém iPhonu?

Bezdrátové nabíjení

Bezdrátové nabíjení je věc, po které Milovníci Applu už strašnou dobu touží. v iOS 11 byl totiž nalezen jednoduchý zvuk, který by měl zaznít pokaždé, když nabíječku použijete.

Touch ID pod displejem

Pokud patří mezi fanoušky Applu, jako jsme já a držíte krok s novináři našeho typu, tak jste jistě zaznamenali, že probíhá diskuse, zda bude mít iPhone 8 Touch ID pod displejem nebo na zádech telefonu.

Celý článek o této diskusi si můžete přečíst zde… 

Rozlučte se s HOME BUTTONEM!

Lepší fotoaparát

Je na 100% jasné, že iPhone 8 přinese vylepšení fotoaparátu. Podle nejnovějších informací ale Apple přišel na novou technologii, která dokáže udělat naprosto dokonalé snímky a velikostně zaberou o 50% méně místa. Můžeme se jen těšit!!

Bezrámečkový OLED displej + lepší životnost baterie

Bezrámečkový displej je prvek, o kterém se často diskutuje. Vylepšení v uživatelském prostředí iOS 11 naznačují ale i další změny. Stavový řádek a ikonky signálu byly lehce přepracovány a jsou nyní blíže u sebe. Důvodem může být potřeba vytvoření prostoru pro reproduktor a přední fotoaparát.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.