Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jste nadšeni tím, že vyzkoušíte nové funkce přicházející s iOS 11? Pokud tomu tak je, Apple právě vydala první veřejnou beta verzi iOS 11, která je nyní k dispozici ke stažení pro všechny. Nemusíte zaplatit $ 99 za účet vývojáře, který si ho stáhne. Ale pamatujte, je to stále beta.

Zatímco společnost plánuje uvolnit finální verzi iOS 11 tento rok na podzim, společnost Apple vydává za léto pravidelné veřejné bety. Tímto způsobem společnost může vyčistit chyby a otestovat nové funkce pro velkou skupinu uživatelů.

Apple vydal druhý beta vývojář jen minulý týden, takže je bezpečné říci, že tato první veřejná beta verze je víceméně stejná jako v kanálu pro vývojáře.

Nezapomeňte však, že na primárním iPhone nebo iPadu nemusíte instalovat beta verzi iOS. Některé věci nebudou fungovat, zatímco jiní by mohli zhroutit váš telefon úplně. Mnoho vývojářů vám řekne příběhy o hrůzách o iPhonech, které jednoduše začínají kvůli verzi beta.

Pokud máte zařízení se systémem iOS a chcete přejít na beta verzi iOS 11, nejprve proveďte zálohování zařízení. Ujistěte se, že záloha iCloud je aktuální, a to v aplikaci iPhone nebo iPad. Ještě důležitější je, připojte zařízení iOS k počítači a proveďte ruční šifrované zálohování v aplikaci iTunes. To je jediný způsob, jak můžete obnovit svůj iPhone nebo iPad do iOS 10, pokud se něco pokazí.

Pak si ji stáhněte. Přejděte na tuto webovou stránku a zaregistrujte své kompatibilní zařízení iOS. Musíte nainstalovat konfigurační profil, restartovat zařízení a aktualizovat iOS, jako je normální aktualizace softwaru – AirDrop funguje dobře pro přenos konfiguračních profilů mezi vaše zařízení Apple. V září by se vaše zařízení mělo automaticky aktualizovat na finální verzi systému iOS 11.

Aplikace iOS 11 je pro iPad vylepšena. Nyní můžete přetahovat soubory a ikony aplikací tak, že otevřete nové aplikace, pracujete s více aplikacemi najednou a víc. Je to úplné přehodnocení zkušeností uživatelů s iPad.

IPhone také získává mnoho malých a velkých vylepšení. Aplikace Fotografie se dozví nové triky, nyní můžete posílat peníze pomocí zpráv Apple Pay a aplikace Control Center a uzamčení obrazovky získávají spoustu potřebných upřesnění.

Nakonec se pod kapotou objevují některé zásadní změny, počínaje ARKit a Core ML. Mnoho vývojářů třetích stran již pracuje na aplikacích a funkcích rozšířené reality, protože je mnohem snazší přeměnit kameru iPhone na zařízení podporující AR.

Zatímco stahujete verzi beta, proč nejste přesvědčeni o našem raném vzhledu systému iOS 11. Tímto způsobem se dozvíte vše, co potřebujete vědět o iOS 11, abyste mohli na své kamarády zapůsobit novými funkcemi.

Zdroj: techcrunch.com
Více o iOS 11

Nový iOS 11 – informace o něm

iOS 11 – ARKit

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.