Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dnes nám na WWDC Apple představil nový operační systém pro iPhone a iPad – iOS 11. V tomto článku vám shrnu základní nové informace o iOS 11.

 

Zprávy:

Pomocí vašeho iCloudu se budou synchronizovat vaše konverzace na vašich zařízeních. Všechny akce se synchronizují s vaším iCloudem.

 

Apple Pay:

Apple Pay je nyní integrován do zpráv. Můžete svým kontaktům přes Apple Pay posílat peníze pomocí zpráv. Odeslání je samozřejmě potřeba potvrdit pomocí Touch ID

 

Siri:

Siri má nyní lidštější hlas a nové vizuální prostředí. Dokáže nově překládat různé texty do různých jazyků. Další jazyky přijdou později. Siri se také učí na základě používání vašeho telefonu.

 

Fotoaparát:

Nový formát HEIF jako náhrada za JPEG, který má dvakrát větší kvalitu. Lepší focení v horších světelných podmínkách.

 

Mapy:

Nově se v aplikaci Mapy zobrazují plánky přednastavených letišť a obchodních center. Samozřejmě lokací bude přibývat. Při navigování se bude zobrazovat maximální povolená rychlost. Notifikace se při řízení vypnou.

 

HomeKit:

V HomeKitu nově přibývá hudba. K audiu se můžete připojit pomocí AirPlay 2. Ovládat hudbu můžete samozřejmě i přes Siri. Aplikace třetích stran jsou povolené.

 

Apple Music:

Nová sekce „Přátelé také poslouchali“, která vám ukáže, co poslouchají a poslouchali vaši přátelé.

 

AR:

Upravená realita nám byla krásně demonstrovaná zaměstnanci Applu na WWDC pomocí krátké animace přenesené do reality pomocí AR. Zároveň iPhone a iPad jsou největší platformy pro AR.

Pokud si chcete přečíst o novém AppStoru, který bude v novém iOS 11, můžete zde

 

Apple představil nový App Store

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.