Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Na dnešní WWDC představil spolu s iOS 11 Apple nový App Store, který nám představoval Phill Schiller. Ten uvedl velmi zajímavá fakt.

  • 500 000 návštěvníků/ týden
  • 180 miliard aplikací/ stažení
  • 70 miliard $ pro vývojáře

Phill také řekl, že se od začátku snaží App store co nejvíce podporovat vývojáře a zároveň nabízí nejbezpečnější obchod na světě. Toto jsou hlavní důvody, které Apple vedly k tomu, aby celý App Store přepracovali.

Nová podoba App Store je zcela jiná, než ta na kterou jsme zvyklí. Mezi ty největší novinky patří záložka Today, ve které můžeme najít nové aplikace, které vývojáři v daný den vydaly.

Další novinkou jsou filtry, kde si můžete aplikace seřadit podle ceny, zaměření, druhu a mnoho dalších věcí. Když se vrátíme k záložkám, tak přibyla ještě jedna a tou je “Games” ve které najdete nejlepší hry a množství dalších věcí. Další je záložka Apps, kde najdete nejlepší aplikace a můžete procházet nejlepší aplikace v App Store. Jednotlivé aplikace nabídnou okamžitě po zobrazení veškeré informace, novinky a vše co potřebujete vědět. Dozvíte se co má daná aplikace nového a co umí.

Vývojáři mohou nyní reagovat na každý jeden komentář od uživatelů a Apple tím dává možnost vzniku zajímavých diskusí.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.