Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple právě představil watchOS 4 pro Apple Watch. Velmi užitečnou novinkou, kterou uživatelé jistě uvítají je Siri watchface. Ten se netýká pouze toho, jak ciferník vypadá, ale došlo i k intenzivnější integraci hlasového asistenta. Siri watchface ukazuje uživatelům ty informace, které jsou pro ně v danou chvíli relevantní.

Další úžasnou věcí, kterou Apple zabudoval do watchOS 4 je nová možnost ciferníků. Zatímco v minulosti byly k dispozici postavičky od Disneyho, dnes Apple ukázal ciferníky v designu postaviček z jednoho nejuspěšnějšího filmu společnosti PIXAR, kterou koupil zakladatel Steve Jobs – Toy Story.

Pokud Apple Watch už nějaký ten pátek používáte, tak víte, že to nejsou jen obyčejné hodinky propojené s iPhonem, ale slouží jako fitness motivátor. Apple se rozhodl možnosti sportu ještě více rozšířit. Nejen, že přidává nové měsíční výzvy, ale také nové možnosti fitness trackingu, například při jízdě na kole.

WatchOS 4 také obsahují novou aplikaci Hudba, která má za úkol vylepšit váš zážitek z AirPods. Apple Watch budou moci automaticky importovat playlisty ze služby Apple Music a nabídnou tak podporu více playlistů

Control Center získá také novou funkci baterky, která bude fungovat při venkovních nočních cvičeních, jako bezpečnostní prvek. WatchOS 4 obsahuje také Bluetooth párování s funkcí inteligentních zařízení – včetně monitoringu glukózy.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.