Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Několik dní předtím, než společnost Apple bude hostit tisíce vývojářů v San Jose v Kalifornii, jim společnost dala důvod, pro vytvoření aplikací na iPhony a iPady…

…vlastně 70 miliard důvodů.

Apple ve čtvrtek, že vývojářské příjmy z App Store přesáhly 70 miliard dolarů od jeho uvedení v roce 2008.

Vzhledem k tomu, že si Apple bere přibližně 30% prodeje prostřednictvím svého App Store, naznačuje to, že App Store v historii prodal software ve výši přibližně 100 miliard dolarů.

Zpráva pro vývojáře iPhone je, že platforma Apple je dobrá, prosperující a představuje příležitost k zahájení a růstu podnikání.

Oznámení také vyčerpá několik pomalejších přírůstkových oznámení, která Apple plánuje učinit na své každoroční konferenci vývojářů, která začíná v pondělí a která by mohla poskytnout čas pro spouštění produktů a dalších skvělých odhalení. Zvěsti naznačují, že Apple může příští týden spustit nové notebooky a iPady.

Apple také uvedl, že za poslední rok se stahování zvýšilo o více než 70%. Některé kategorie aplikací, jako například fotografie a video, rostly ještě rychleji – téměř o 90% během stejného období.

Apple nedávno vylepšil App Store, aby byl vývojářům přátelský, nechal je například reagovat na negativní recenze přímo a snížit podíl Apple na prodeji, pokud je aplikace prodávána prostřednictvím předplatného. Společnost uvedla, že aktiva placené předplatné se meziročně zvýšily o 58%.

Jedna věc, kterou Apple neukázal, je, kolik zařízení používá. Jeho poslední stát, počátkem roku 2016, činil 1 miliardu. Tato čísla pro platformu App Store společnosti Apple jsou impozantní, ale mohou zrcadlit více používaných telefonů iPhone než doplňkových aplikací nebo prodejů na uživatele.

Zdroj: businessinsider.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.