Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Společnost Apple dnes na své hlavní webové stránce přidala stránku s novými událostmi a potvrdila, že její konference o celosvětových vývojáři z 5. června bude živě vysílána a dostupná pro sledování na webových stránkách Apple a prostřednictvím Apple TV.

Společnost Apple předtím uvedla, že poskytne živý přenos konference Worldwide Developers Conference prostřednictvím webové stránky společnosti Apple Developer a prostřednictvím aplikace WWDC, ale na stránce nové události bude jasné, že klíčová událost bude k dispozici všem, kteří budou sledovat i bez účtu vývojáře.

WWDC 2017 vypadá, jako by to byla jedna z nejzajímavějších konferencí, které jsme měli za několik let. Spolu s uvedením nových verzí iOS, macOS, tvOS a watchOS se objevují pověsti, že Apple představí nový hardware.

Nové modely MacBooku a MacBooku Pro jsou očekávány a Apple má také možnost představit nově aktualizovaný MacBook Air. Zvěsti naznačují, že notebooky budou obsahovat výkonnější procesory a možná i další interní upgrady, ale nebudou zahrnuty žádné změny návrhu.

Spolu s novými MacBooky může Apple také představit dva nové produkty, 10,5-palcový iPad Pro a reproduktor Siri. 10,5palcový iPad Pro má větší displej v těle, který je podobný velikosti jako současný 9,7-palcový iPad Pro, který je možný pomocí mnohem menších panelů.

Apple Siri reproduktor je odpovědí společnosti na populární Amazon Echo, a očekává se, že bude obsahovat integraci Siri, vynikající kvalitu zvuku a snad i dotykový displej.

Zdroj: macrumors.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.