Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Překvapivě, poslední nejnovější zprávy z Apple nemá nic společného s velikostí nebo barvou dalšího iPhone. Ne, Apple začal projekt, který po dokončení bude transformací ve světě v buněčné technologii: aktivně testují “5G” Technologie, kterou je třeba potřeba zakomponovat do iPhonů.

To je velká zpráva, protože pokud je testování úspěšné, mohlo by to znamenat masivní upgrade na váš iPhone v budoucnu. Business Insider oznámil, že tato technologie může “radikálně zvýšit rychlost a šířku pásma mobilního připojení iPhone”. Jsem si jist, že si všichni pamatujeme dny, kdy jsme konečně dostali 4G telefony a nemohli jsme uvěřit, kolik je všechno rychlejší. Tak toto je v podstatě to samé, ale na zcela jiné úrovni.

Federální komise pro komunikace, nebo FCC, právě povolila aplikaci Applu experimentálně používat novou buněčnou technologii, technicky nazývanou milimetrovou vlnou, která bude veřejná v úterý

Business Insider uvedl, že ústředním příslibem technologie 5G je, že “latence zmizí, což umožní zařízením získat spolehlivější přístup k větší šířce pásma, než je v současné době možné v celulárních sítích.”

To je skvělé pro každého, kdo má iPhone, a to zejména pro ty, kteří jsou obzvlášť vyčerpaní, když musí čekat více než čtyři sekundy, než se něco načtou do svého telefonu. “Radikální” nárůst toho, co naše telefony nyní dokážou dělat, je skutečně těžké pochopit.

Zdroj: menshealth.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.