Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Začátkem tohoto týdne společnost Apple vydala iOS 10.3.2. Je to klamně důležitá aktualizace, ale řada uživatelů objevila při upragdu překvapení…

“Velké tajné funkce” a “Znepokojivé překvapení” jsou pravidelné sloupce, které zkoumají aktualizace operačního systému pro nejlepší funkce / největší problémy skryté za titulky.

Zatímco se objevilo několik izolovaných problémů, objevuje se širší vzorec: uživatelé systému iOS 10.3.2 si stěžují jak na sociálních médiích, tak na oficiálních stránkách společnosti Apple Support Communities o velmi špatné životnosti baterie po upgradování a zejména o silném vybití baterie. (Od 1 – 20 %)

Aktualizace Apple iOS 10.3.2 je důležitá, ale může také potenciálně způsobit problémy

Jeden z těchto problémů má také od Kamlesh Parmar, vedoucí technické podpory. Parmar vysvětlil, že nejen viděl extrémní vybíjení baterie (10-20% během několika minut od odpojení od nabíječky (s plnou baterií) mu po vypnutí zbylo jen 40 % baterie.

“Mluvil jsem s přáteli a všichni hlásili stejný problém. Udělal jsem tovární reset a pak jsem obnovil svůj iPhone, nicméně stále mám problém, “vysvětlil.

Za tuto chybu může také nést vinu samotný iPhone. Zatím nikde na diskuzních fórech nemá nikdo problém s iPadem nebo iPodem. Vypadá to tako renesance 30% chyby, kterou údajně Apple odstranil v iOS 20.2.1

Samozřejmě to, co je v této chvíli nemožné vědět, jaký je rozsah problému.

Parmar se zmínil o “všech svých kamarádech” a jeden uživatel Twitteru spustil hlasování, kde 78% z 32 respondentů tvrdí, že byla touto chybou ovlivněna, ale neexistuje způsob, jak zjistit, zda je nebo není skutečně globální.

Zdroj: forbes.com
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.